Skip to content
GEC Logo
Vēlies pavadīt visu vasaru ASV nometnē?

Kultūras apmaiņas programma ar daudzām priekšrocībām

VAI ESI PIEMĒROTS?

Programma ir ļoti ideāla bakalaura un maģistrantūras studentiem, kuri apgūst grādus pedagoģijā, studijās, sporta nozarēs, Fizioterapijā, psiholoģijā utt., vai prasmīgiem sportist, kuram vienkārši patīk strādāt ar jauniešiem un kuri vēlas vasaras darbu. Tev nav jāmāca īpašas prasmes vai aktivitātes, kas tiek piedāvātas vasaras nometnēs, taču tev ir jābūt pieredzei darbā ar bērniem.
Lai piedalītos GEC Camp USA programmā, jums ir:

  • Līdz 1. jūnijam tev jābūt vismaz 18 gadus vecam.
  • Jāspēj perfekti jeb brīvprātīgi runāt angļu valodā
  • Jābūt ieinteresētam darbā ar bērniem
  • Iepriekšēja pieredze darbā/aprūpē ar bērniem
  • Jābūt entuziasma pilnam, jautram un piedzīvojumiem bagātam 
  • Jāspēj ierasties ASV ne vēlāk kā 20. jūnijā un uzturēties tur vismaz 9 nedēļas.
  • Bez iepriekšējās kriminālās sodāmības

Tev nevajag būt supermenam!

Katra tava prasme un pieredze ir vērtīga. Ja tev patīk pavadīt laiku kopā ar bērniem, baudīt aktivitātes brīvā dabā, ja esi pozitīva personība, tu vari būt lielisks nometnes vadītājs.

PIETEIKŠANĀS SOĻI

Soļi Paskaidrojums
1. Atbilstības pārbaude
Aizpildi pieteikuma pieprasījuma/saziņas veidlapu, lai pieprasītu pieteikumu un samaksātu programmas depozītu. Ar tevi sazaināsies GEC Camp inetrvētājs, lai novadītu ar tevi interviju. Pieteikšanās procesa ietvaros mūsu intervētāji novērtē, vai pretendentam ir prasmes, pieredze, vecums un spēja piedalīties programmā.
2. Pieteikums
Aizpildot veidlapas savā kontā un iesniedzietot dokumentus, tu sava konta lapā atradīsi detalizētu informāciju par nepieciešamajiem dokumentiem. Kad būsi pabeidzis pieteikšanās darbības, nometnes varēs apskatīt tevu pieteikumu, atsauces un dokumentus.
3. Izvietojums
Tu tiksi ievietots nometnēs, pamatojoties uz tavām prasmēm un pieredzi. Ja nometnes vadītāji uzskatīs, ka tu būsi piemērots viņu nometnei, viņi sazināsies ar tevi, lai veiktu interviju. Ja tu būsi piemērots, vadītājs paplašinās tev darba piedāvājumu, izmantojot mūsu tiešsaistes sistēmu. Ja nē, tavs pieteikums būs pieejams apskatei citām nometnēm! Direktori sāks pieņemt darbā no augusta un beigs pieņemt darbā visus savus darbiniekus līdz maijam. Tas nozīmē, ka, lai gan izvietošanas process dažiem būs īss, citiem tas var būt diezgan ilgs. Ja tu netiksi ievietots nometnē, tu saņemi visu GEC samaksāto summu
4. Vīza
Ja izvietošanas posms ir veiksmīgi pabeigts, GEC kā tavs vīzas sponsors nosūtīs tev, DS-2019 dokumentu, kas ļaus tev pieteikties J1 vīzai.
5. Pirms izbraukšanas
Kad saņemsiet vīzu, mēs tev nosūtīsim Camp Counselor dalībnieka ceļvedi, kurā tev būs izskaidrota visa informācija, kas jums jāzina un jādara pirms un pēc ierašanās. Palīdzēsim arī ar ceļojumu organizēšanu, lidostas transportu.
6. Ierašanās
Kad tu ieradīsities ASV, mēs palīdzēsim jums pieteikties sociālās apdrošināšanas numuram, noorganizēt pagaidu mājokli un satikt jūsu vadītāju uzņemošajā organizācijā.

Pievienojies nometnei uz ASV, lai atcerētos savu lieliskāko vasaru!